Asociația Excelsior

Alătură-te echipei

Poate deveni membru al Asociației Excelsior pentru Excelență în Educație orice persoană fizică care acceptă prevederile statutului, care dorește să participe la realizarea obiectivelor propuse de către Asociație și care depune o adeziune scrisă în acest sens.
Înscrierea în Asociație se realizează individual, pe baza fișei de adeziune însoțită de o fotografie tip buletin precum și de un Curriculum Vitae.
Răspunsul se transmite în urma examinării fiecărei cereri de către membrii Consiliului Director, prilej cu care se comunică cuantumul taxei de înscriere și al cotizației anuale precum și modalitățile de colaborare.
După aprobarea candidaturii de către Consiliul Director, veţi primi o înștiințare conform căreia sunteţi în mod oficial membru al Asociației Excelsior pentru Excelență în Educație. Felicitări! :)

Persoanele interesate sunt rugate să ne contacteze la e-mail:  Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. sau fax 021 636 70 85.