Asociația Excelsior

Editare și publicare de materiale

Pentru a facilita publicarea de cărți și alte materiale ce susțin excelența și performanța, am decis să deschidem Editura Excelsior Educațional, sub directa coordonare a asociației noastre.

Ne propunem astfel, prin acest proiect, să punem la dispoziție celor care doresc să exceleze și să performeze, materiale care să îi ajute în dezvoltarea gândirii și a atenției. Editura Excelsior Educațional își propune să publice culegeri de probleme, manuale, reviste și materiale greu accesibile, totul pentru a susține excelența în educație.

Vezi aici ultimele cărți publicate

Dacă doriți să vă implicați, să propuneți sau să faceți o cerere pentru materiale, nu ezitați să ne contactați, folosind următoarele date de contact:

EDITURA EXCELSIOR EDUCAȚIONAL

phone-icon